nov.
24
2016

Állásajánlat – Junior munkatárs belső ellenőri területre

A Concorde ALAPKEZELŐ egy 1994 óta építkező független szellemi műhely, ahol a legfontosabb szereplő az ember. Munkatársaink jelentik a cég legnagyobb értékét. A társaság több mint 40 befektetési alapot kezel, az abszolút hozamú alapok piacán piacvezető. A Concorde ALAPKEZELŐ számos belföldi és külföldi elismerést kapott mind a privát banki kategóriában, mind az elért hozamoknak köszönhetően a befektetési alapok és alapkezelő társaságok versenyében. A Euromoney a legjobb privát banki szolgáltatók közé sorolja a társaságot. 2001-ben, 2006-ban, 2014-ben és 2016-ban az év alapkezelőjének, 2015-ben pedig az év legdinamikusabban növekvő alapkezelőjének választották a Concorde ALAPKEZELŐT, befektetési alapjai és portfóliómenedzserei is számos rangos elismerést mondhatnak a magukénak.

Junior munkatárs belső ellenőri területre

A Concorde Alapkezelő Zrt. munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására

  • belső ellenőri feladatok támogatása
  • értékpapír rendszerekből a belső ellenőrzésekhez kapcsolódó lekérdezések napi szintű feldolgozása
  • belső ellenőri feladatokban való részvétel
  • vezetői döntések előkészítéséhez szükséges elemzések készítése
  • folyamatok optimalizálása szükség esetén
  • hibák esetén egyeztetés a kollégákkal

Előnyt jelent:

  • értékpapír szolgáltatónál jelentéskészítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Clavis rendszer ismerete

Elvárások:

  • bank vagy értékpapír cég, vagy alapkezelő, vagy befektetési szolgáltató back office-ában szerzett néhány éves munkatapasztalat
  • szakirányú diploma vagy mérlegképes könyvelői szakképesítés

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör, tanulási lehetőség
  • a Concorde Alapkezelő pezsgő szellemi műhelyének részese lehet
  • kényelmes, modern irodakörnyezet
  • rugalmas, nyitott munkahelyi légkör
  • fizetés megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Budapest, 1123 Alkotás út, Alkotás Point Irodaház

Kérjük, hogy tapasztalatait részletező önéletrajzát küldje el az a.david@conak.hu e-mail címre.

A cégről bővebben olvashat a www.concordealapkezelo.hu vagy a www.alapblog.hu oldalakon.