Jó szórakozást!
Holdblogról ajánljuk
Az olcsó és nagy tőkeáttételt biztosító kereskedési szolgáltatók veszteséges ügyfélszámláinak aránya változatlanul 80 százalék körül mozog. Tudják ezt a koronavírus idején frissen piacra lépő befektetők nagy tömegei?
A vásárlási szokásainkban bekövetkezett változás, vagyis az online értékesítés előretörése a vírus után is velünk maradhat, melynek élő példája Dél-Korea.
Menekülni kell a pénzből, mert a kormányok hajlandók bármennyi pénzt gyártani inflációt generálva. Előretör az arany, a részvény, és egyéb reáleszközök.
HOLD Podcast ajánló
Holdblog Podcast különkiadás: Berezvai Zomborral, a Közgazdaságtudományi Intézet kutatójával beszélgettünk arról, hogy kell-e szabályozni a nagy tech cégeket és ha igen, hogyan?
Trump, FAANG részvények, Qualcomm és Robin Hood után szóba kerülnek a plázák és az összeomló Törökország is.
Tőzsde
A Goldman Sachs szerint lehetséges, hogy a legnagyobb amerikai vállalatokat tömörítő index, az S&P500 átlépje a 3600 dolláros árfolyamot.
Politika
A gazdasági válság kezelésére hozott kormányzati terv hiánya, valamint egy Covid-19 második hullám megrengetheti Netanjahu hatalmát Izraelben?